Hieronder kunt u het aftreedschema vinden voor de komende 10 jaar.

  • April 2022 Twee Algemene bestuursleden (Hans en Thijs)
  • April 2023 Voorzitter en algemeen bestuurslid (Geertje en Pieter)
  • April 2024 Secretaris en Algemeen bestuurslid (Michel en Robert)
  • April 2025 Penningmeester en Algemeen Bestuurslid (Anita)
  • April 2026 Twee Algemene bestuursleden april
  • April 2027 Voorzitter en algemeen bestuurslid
  • April 2028 Secretaris en Algemeen bestuurslid
  • April 2029 Penningmeester en Algemeen Bestuurslid
  • April 2030 Twee Algemene bestuursleden

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑